BYAS BIONIC LIFTER III

Pomocí Bionic Lifter II pohodlně, lehce, rychle a bezpečně dokážeme vykouzlit mladistvý vzhled přímo v domácnosti za nejnižší ceny. Nepotřebujeme si domluvit termín, nemusíme se přizpůsobovat, zaplatit náklady navíc za další související služby.

Používáme mimořádně účinnou, profesionální a patentovanou Multi synchron technologii. V rámci přístroje kombinujeme navzájem čtyři technologie, které se používají všude ve světě pouze na klinikách nebo odborných pracovištích.
Iontoforéza- pomocí galvanického proudu dokážeme dostat do hluší vrstvy pokožky všechny účinné látky, které se rozpouští ve vodě. V tomto případě jsou za normálních okolností v pokožce přítomné látky (kyselina hyaluronová, kolagen, elastin, MNF – přírodní hdratační faktor)
EMS – elektromuskulární stimulace svalů. Bionic Lifter II dakáže vykonávat takové účinné svalové cvičení, které doteď byly dostupné jen pro odborníky ve formě obrovských přístrojů. Při používání přístroje Bionic Lifter II je velmi intenzívně cítit a vidět je se mobilizuje svalstvo na tváři. Jeho pomocí dokážeme obnovit kontury tváře, povislá víčka a pokožka se stane pružnou a vypnutou.
Mikrovibrace – uvolňují tkanivo a pomáhá účinným látkám dostat do hlubších vrstev.
Radiofrekvence – s její pomocí se lehce osvobodíme od zbytečných tukových polštářků ( např. Dvojitá brada). Rádiové vlny vytváří teplo, které způsobí zvýšení propustnosti stěny buňky, takže tuky, které s nachází v pokožce přes buněčnou membránu vstoupí do lymfy a tělo opustí ve formě moči. Na tomto principu se vypíná pokožka tváře. Účinkem tepla kolagenová vlákna získají na zpět svoji pružnost (jako vaječný bílek při vaření)

BYAS BODY LIFTER III

Radiofrekvence (RF) a elektromuskulární stimulace (EMS)
RF vlny působí teplem na tukové buňky, tím se membrána tukové buňky stane propustnou, tuk zevnitř se uvolní a přirozenou cestou odejde lymfatickým systémem z těla ven.
EMS posiluje hluboké svalové vlákna a buduje svaly, díky čemu bude svalstvo silnější a napnutější,
a získá nazpět přirozenou konturu. EMS je zároveň s mikrovibrací, která uvolňuje mezibuněčné prostory.

BYAS BODY FIRMING GEL

150ml

Cíleně vyvinutý k přístroji, obsahuje speciální komponenty LIPOrelease Active Complex

BYAS EYE LIFTER III

EYE lifter aplikuje kyselinu hyaluronovou a Gatulin na nejcitlivější kůži očního okolí a to pomocí mikrovibrace a galvanického proudu.
Pomáhá zesvětlit oční okolí, okamžitě zmizí nejjemnější vrásky, celkově pleť osvěží a hydratuje.

DÁLE NABÍZÍME

Vyberte si z naší široké nabídky služeb

NAHORU