NENÁPADNÁ ALOE VERA

Je prokázaným faktem, že omlazuje, čistí a hojí, má antibakteriální a dezinfekční účinky. Vědecké studie potvrdily, že Aloe Vera ničí některé bakterie, viry a plísně, nebo tlumí jejich růst. Výrazně podporuje tvorbu kožních buněk, zvyšuje regenerační schopnost pokožky, posiluje imunitu organizmu a příznivě působí na trávicí trakt. U produktů, především u produktů na vnitřní užívání, je důležité zpracování (zastudena jako olivový olej) a obsah ALOE gelu. Aby produkt měl správný účinek, musí obsahovat minimálně 75% čistého gelu ( nikoliv šťávy).

ALOE VERA DRINKING GEL S PŘÍCHUTÍ BROSKVE (BEZ CUKRU)

Aloe Vera Drinking gel s příchutí broskví neobsahuje žádný cukr, což je jeho velkou výhodou. Toto ocení především diabetici, kteří si potřebují udržet konstatntní hladinu inzulínu v krvi. A nejen oni. Existuje řada lidí, kteří si denní příjem cukrů hlídají vědomě a zcela dobrovolně. Přesně pro tuto cílovou skupinu vyvinula LR Aloe Vera Drinking gel Peach.

Tekutý doplněk stravy s vitaminem C s broskvovou příchutí. Obsahuje sladidla. Bez přidaného cukru.
Složení:Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko, 98 %), sladidla (cyklamát sodný, acesulfam-K, sacharin sodný), inulin, stabilizátor (xanthan), kyselící prostředek (kyselina citrónová), vitamin C (kyselina L-askorbová), aroma, konzervační látka (sorbát draselný).
Doporučené dávkování: 3x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům) Aloe Vera Peach, nejlépe před jídlem (v případě pořeby smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte.

PROBALANCE

Rovnováha je základ všeho

ProBalance dodává Vašemu tělu cenné zásadité minerály pro vnitřní rovnováhu.
Doplněk stravy
Složení: hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, plnidlo (sorbitol), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), uhličitan hořečnatý, citrát draselný, citrát sodný, hydrogenuhličitan draselný, citrát hořečnatý, citrát vápenatý, maltodextrin, kukuřičný škrob, separátor (oxid křemičitý a soli hořčíku jedlých mastných kyselin), glukonát měďnatý, chlorid chromitý, molybdát sodný.
Doporučené dávkování: 3x denně 4 tablety, zapíjejte vodou.

REISHI PLUS

Životní síla z Dálného východu

Reishi - v Asii je nazývána "houbou dlouhověkosti" a je již tisíce let součástí kultur Dálného Východu.
Doplněk stravy s extraktem a práškem z houby reishi, vitaminem C
Složení: extrakt z houby reishi (48 %), prášek z houby reishi (20 %), povlak kapsle (hydroxypropylemethylcelulóza), vitamin C (12 %), separační prostředek (soli hořčíku jedlých mastných kyselin), barvivo (oxid titaničitý).
Doporučené dávkování: 1x denně 1 kapsle, zapijte sklenicí vody.

COLOSTRUM DIRECT

Colostrum od LR je šetrně zpracovaný prémiový produkt. Jako každá jiná přírodní surovina podléhá i ono obvyklým nuancím. Může se tedy stát, že se jeho chuť nebo konzistence mění podle okolností, prostředí. Na kvalitu a obsah hodnotných látek to však nemá vliv. To LR garantuje kompletním měřením a pravidelnými kontrolami, mj. SGS INSTITUTU FRESENIUS.

1. kontrola: kvalita suroviny
LR používá výhradně mlezivo z prvních hodin po porodu, a to od krav z německých chovů. Pro účely našeho produktu se používají pouze přebytky mleziva, tedy pouze to, co t elátka nevyužijí. Každá šarže produktu je zpětně vysledovatelná až k výrobnímu statku.
2. kontrola: kvalita zpracování
Kompletní zpracování syrového mleziva probíhá pod přísnou kontrolou LR. Všechny kroky dodatečně kontroluje také nezávislý SGS INSTITUT FRESENIUS. Zaměřuje se nejen na zpracování, ale také na provoz.
3. kontrola: kvalita hotového produktu
Každá výrobní šarže je LR obsáhle prověřována. Zaměřujeme se na mikrobiologické a fyzikální parametry, stejně jako na koncetraci hodnotných látek. Totéž opakovaně kontroluje také SGS INSTITUT FRESENIUS, a to nezávislými laboratorními analýzami a skrytými testovacími nákupy.
Tekutý doplněk stravy (obsahující kolostrum), odtučněný a zbavený kaseinu.
Složení: kravské kolostrum (mlezivo), odtučněné a zbavené kaseinu.
Doporučené dávkování: jedna polévková lžíce denně (1 lžíce = 8 ml), užívejte samostatně nebo zapijte ovocnou šťávou. Nemíchejte s teplými nápoji.

FIGUACTIV 28DAYS BODY MISSION

Snadno zhubnout za pouhých 28 dní s Figuactiv dietním plánem

Funguje to takto:
- Nahraďte zcela jednoduše dvě jídla během dne Figuactivem. A jedno oblíbené jídlo je také ještě dovoleno.
- Zbavte se svých kil ještě rychleji za pomoci doplňkových produktů.
- Využijte našeho podrobného informačního průvodce. On-line dietní manažer Vás bude motivovat a oslaví Vaše úspěchy s Vámi.
Hotový balíček pro Vaše nové já
2x Figuactiv Nápoj dle výběru
1x Figuactiv Polévka dle výběru
1x Figuactiv Müsli
1x Figuactiv Tyčinky dle výběru
1x Figuactiv Bylinný odtučňovací čaj
1x Figuactiv Proteinový nápoj
1x ProBalance
1x pH proužky
1x Šejkr zdarma
Podrobný informační materiál s vysvětlením souvislostí
Osobní on-line dietní manažer

NABÍZÍME

Vyberte si z naší široké nabídky služeb

NAHORU