BIONIC DETOX SÉRUM INTENZIVE

50ml

Můžeme vykonávat hloubkové čištění, detoxikaci, v čemž nám pomáhá hnědá řasa. Cirkulace lymfy odvádí z těla toxické látky. Tato cirkulace je velmi pomalá a je důležité, aby mezi jednotlivými ošetřeními byl jeden den pauzy. Detoxikační funkce řeší problém černých kruhů a opuchů očního okolí.

BIONIC HYALURON SÉRUM – Regular, Advanced, Premium

50ml

Po analýze pleti dostanete na osobu šitý ošetřující plán a speciální sérum. Každé sérum obsahuje takový komplex exkluzivních účinných látek, které se skládají ze speciální molekulární struktury z mimořádně efektivní biomolekulární kyseliny hyaluronové s přidanou účinnou látkou, v souladě s mimořádným BIOS AGE faktorem.
Regular – prevence a ochrana / kyslina hyaluronová + amino komplex kyselina hyaluronová pro mladou pokožku do 29 let
Advanced – omládnutí a regenerace / kyselina hyaluronová + tetrapeptidy kyselina hyaluronová pro zralou pleť od 30 do 49 let
Premium – obnova a restrukturalizace / hyaluron + ACE komplex. Kyselina hyaluronová pro stárnoucí pokožku od 50let

BYAS DAY CREME

50ml

zabezpečuje potřebnou hydrataci a chrání suchou, dehydrovanou pleť. Stimuluje mikrocirkulaci,
oslabením volných radikálů, snižuje tvorbu vrásek. Denní krém zabezpečuje ochranu proti AV záření.

BYAS NIGHT CREME

50ml

obsahuje kyselinu mléčnou, která vběluje pihy a jaterní skvrny. Pokožka je sametová a póry se zjemňují. Má mikropeelingový efekt a reguluje funkci mazové žlázy. Omlazuje pokožku.

BYAS DAY + NIGHT CREME for men

50ml

zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce, zabraňuje vyschnutí a pomocí speciálních membránových bílkovin (aquaporine)., které podporují šíření vody v pokožce. Celkově zvyšuje schopnost zachování vlhkosti pokožky. Chrání proti volným radikálům.

NABÍZÍME

Vyberte si z naší široké nabídky služeb

NAHORU